ADVENTNÍ VÍKEND V CENTRU BRNA S RODINOU

VÁNOCE V BRNĚ - INFORMACE

Balíček obsahuje

Další služby 

BRNOPAS je turistická karta s dopravou po Brně zdarma a navíc  umožňuje vstupy zdarma do - ZOO, věže Staré radnice, Kostnice sv.Jakuba, Mincmistrovského sklepu, Katedrály sv. Petra a Pavla, Zahrad 4 brněnských vil - Tugendhat, Stiassni, Löw - Beer, Jurkovičova vila a děti se mohou zdarma pobavit v zábavním parku VIDA. Na ostatní atrakce jsou speciální slevy. Klikněte na BRNOPASetří čas i peníze a zajistí cestování městskou hromadnou dopravou zcela zdarma.
NOVINKA! Držitelé BRNOPASu mají vstup zdarma do renesančního zámku v Moravském Krumlově s možností obdivovat slavnou Slovanskou epopej Alfonse Muchy! Výroční bitva U Slavkova - Austerlitz 1805  ( bohatý program od 20/11 do 5.12.2021)

Ostatní informace na GOTOBRNO.CZ

Při odjezdu si "odneste  restauraci sebou". Přece nestrávíte odpoledne nebo večer po návratu vařením - z našeho E - shopu JÍDLO Z INTRU nabízíme balíček vakuovaného jídla dle výběru . Vaříme za Vás i pro Vás! 

Zakupte si pro sebe i Vaše blízké VOUCHER na hotelové služby, který můžete věnovat jako dárek

Provedeme Vás po uměleckých dílech, která zdobí naše interiéry hotelu s nádechem výstavy v Bruselu 1958

Zajistíme prohlídku pod názvem "Znáte moderní Brno?" na nejzajímavější a zároveň nejpřekvapivější místa, která v bedekrech nenaleznete. Ve spolupráci s GO TO BRNO Vás tam zavedeme

"Návštěva významných památek UNESCO na Jižní Moravě

Další doporučené aktivity -  Aqualand MoraviaBongo parkBruno family parkPlanetárium a hvězdárna Brno,  atd.

cena balíčku

5 500 Kč - 2 noci pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let.