Kariéra

NABÍZÍME VOLNÉ POZICE V NAšem TÝMU

AUDIO VIZUÁLNÍ TECHNIK

Zajímá Vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické  zajišťování kongresových akcí?

Pak jste pro nás tím pravým, koho hledáme.

  • partnera se zkušeností v oboru
  • schopného a komunikativního kolegu
  • pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ elektro/IT oborů, kteří se zajímají o
  • audiovizuální a projekční techniku

NÁPLŇ PRÁCE

  • Instalace a obsluha audiovizuální a výpočetní techniky (ozvučování společenských
  • akcí a práce s výpočetní technikou)
  • technická podpora IT a AV techniky
  • realizace společných zakázek typu kongresy, konference, plesy, výstavy.

CO POŽADUJEME

  • znalost AJ (nutná komunikace s klienty)
  • orientaci v audiovizuální, kongresové a
  • prezentační technice
  • znalost ozvučení, projekce a osvětlení (rádi zaučíme)
  • orientaci v IT (PC sítě, OS Microsoft, MS Office , HW)
  • časovou flexibilitu, ochotu, vytrvalost a pečlivost
  • vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí, není ale
  • podmínkou

CO NABÍZÍME

  • spolupráci na zajímavých  projektech
  • vzdělávání a rozvoj v oblasti AV technologie
  • práci v moderním a dynamickém hotelovém prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení.

 Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a seznámit se blíže s podmínkami, zašlete nám životopis na email prace@hotelinternational.cz.

EVENT COORDINATOR

Možná hledáme právě Vás! Máte chuť pracovat pro hotel se stabilním zázemím, učit se denně něco nového, jste pro klientsky orientovaný?

Pak jste to Vy!

KOHO HLEDÁME

Hledáme Event koordinátora do týmu, který bude mít na starosti koordinaci akcí klientů. Zkušeného i nezkušeného kolegu. Schopného a komunikativního kolegu Nebojte se, vše Vás naučíme.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zajištění a realizace eventů typu kongresy, konference, plesy, výstavy
  • koordinace všech týmů hotelu

  • vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí, není ale podmínkou

CO NABÍZÍME

  • spolupráci na zajímavých projektech
  • vzdělávání a rozvoj v oblasti hotelnictví
  • Zajímavé platové ohodnocení

recepční

 Tým 8 recepčních hledá nového kolegu, který je profesionál svým vystupováním.

Nutně potřebujeme, abyste měl/a dobrou znalost angličtiny, další jazyk uvítáme.

Předchozí zkušenost v podobném oboru bude pro Vás velká výhoda.

Velký důraz klademe na zodpovědnost, spolehlivost a důslednost.

Co nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • dotované závodní stravování
  • zdravotně-preventivní program
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • slevy na ubytování v rámci hotelového řetězce a programu Cestujeme s AHR
  • dobrá dostupnost MHD

KUCHAŘka / kuchař STUDENÁ KUCHYNĚ

Pokud máte prokazatelnou praxi v oboru, neváhejte nás kontaktovat! Uvítáme, když budete mít zájem o obor a budete se chtít rozvíjet.

Čeká vás zajímavá práce v kuchyni 4* hotelu včetně výjezdů na prestižní cateringové akce.

 CO NABÍZÍME

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

SIESTA Lobby Bar & Wine Restaurant Hotelu International Brno v centru města Brna rozšiřuje svůj tým. Zajímáš se o obor a rád/a komunikuješ s lidmi? Pošli nám svůj životopis a zkus to u nás.

CO NABÍZÍME

  • SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána
  • základní znalost angličtiny, další jazyky výhodou
  • klademe důraz na zodpovědnost, spolehlivost a důslednost

Údržbář

Hledáme kolegu, který má

  • Odborné vyučení v technickém oboru
  • Manuální zručnost, výhodou praxe v oboru
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Komunikativnost, spolehlivost, časová flexibilita
  • Řidičské oprávnění sk. B a praxe v řízení podmínkou
  • Pečlivost a zodpovědnost za svoji práci

Hlavní charakteristika pracovní činnosti

  • preventivní a běžná údržba budovy a zařízení, opravy dle provozních potřeb (vč. instalatérských a zámečnických prací)
  • obsluha technických zařízení
  • drobné malířské, natěračské a zednické práce
  • úklid v okolí, drobná údržba zeleně
  • zodpovědnost za nářadí a materiál
  • jednou za 3 týdny odpolední směna a jednou za 5 týdnů služba o víkendu
  • součinnost při přípravách akcí, stěhování vybavení

Nabízíme

  • pracovní obuv a oblečení vč. péče o ní
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný profesní životopis na email: prace@hotelinternational.cz. Vybraní uchazeči budou vyzváni k výběrovému řízení, které se uskuteční formou osobních pohovorů.