Kariéra

NABÍZÍME VOLNÉ POZICE V NAšem TÝMU

A/V TECHNIK

 Zajímá Vás audiovizuální a prezentační technika? Bavilo by vás technické  zajišťování kongresových akcí?

Pak jste pro nás tím pravým, koho hledáme.

  • - partnera se zkušeností v oboru
  • - schopného a komunikativního kolegu
  • - pozice je vhodná také pro absolventy SŠ/VŠ elektro/IT oborů, kteří se zajímají o
  • - audiovizuální a projekční techniku

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Instalace a obsluha audiovizuální a výpočetní techniky (ozvučování společenských
  • akcí a práce s výpočetní technikou)
  • technická podpora IT a AV techniky
  • realizace společných zakázek typu kongresy, konference, plesy, výstavy.

CO POŽADUJEME:

  • znalost AJ (nutná komunikace s klienty)
  • orientaci v audiovizuální, kongresové a
  • prezentační technice
  • znalost ozvučení, projekce a osvětlení (rádi zaučíme)
  • orientaci v IT (PC sítě, OS Microsoft, MS Office , HW)
  • časovou flexibilitu, ochotu, vytrvalost a pečlivost
  • vítáme znalost hotelového prostředí a zázemí společenských akcí, není ale
  • podmínkou

CO NABÍZÍME:

spolupráci na zajímavých  projektech

vzdělávání a rozvoj v oblasti AV technologie

práci v moderním a dynamickém hotelovém prostředí

zajímavé platové ohodnocení.

Houskeeping Manager

Hledáme do svého týmu hotelovou hospodyni s praktickou znalostí vedení týmu pokojských a popř. i pracovníků prádelny. Očekáváme udržení vysokého standardu služeb. Přinesete-li týmového ducha, chuť se vzdělávat a vytvářet příjemné prostředí s inovativními nápady, jste vítan/-á.

Nabízíme:

  • Práci v luxusním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké slevy na hotelové služby
  • Zdravotně – preventivní program a další

Máte-li zájem stát se součástí našeho týmu a seznámit se blíže s podmínkami, napište nám prosím na email prace@hotelinternational.cz nebo kontaktujte na tel 542 122 208.
Těšíme se na Vás.